DOBRODRUZI – SO 19.8. 20:30 – 16mm pás, české titulky

ONLINE REZERVACE (rezervace nevyzvedlé 10 minut před projekcí propadají) Prodej vstupenek na místě začíná vždy půl hodiny před projekcí. Deset minut před projekcí jdou do prodeje také nevyzvednuté rezervované vstupenky. 

VSTUP Z ULICE NA FRANTIŠKU či skrze kavárnu z ulice U MILOSRDNÝCH. ZÁKAZ VSTUPU PSŮ.

Vstupné: 140,- Kč
Filmová kopie: 16mm fond Postřeh z.s.
Formát projekce: 16mm kopie, zvuk MONO, české titulky
Dobrodružný / Drama / Romantický, Francie / Itálie, 1967, 112 min,
Režie: Robert Enrico

Letní retrokino v zahradách KLÁŠTERA SV. ANEŽKY ČESKÉ & Národní galerie Praha uvádí film Roberta Enrica. Pilot bez licence Manu (Alain Delon), závodník bez závodního vozu Roland (Lino Ventura) a sochařka se špatnými kritikami ve všech novinách Laetitia (Joanna Shimkus) jsou nejlepší přátelé potlučení nepřátelskými ranami osudu. Shodou okolností se dozvědí, že v Kongu havarovalo do moře osobní letadlo s belgickým obchodníkem, který převážel celý svůj majetek v hodnotě 500 mio franků. A tak se vypraví poklad získat. Nejsou ale sami…

Rezervace (maximálně 4 vstupenky na osobu) probíhají od zveřejnění filmu na webu. Prodej rezervovaných i volných vstupenek vždy půl hodiny před projekcí. Kapacita 140 míst na sezení, nad tento počet je možné dorazit sednout si na trávu na podsedák za sníženou cenu 100,- Kč. Deset minut před projekcí jdou do prodeje také nevyzvednuté rezervace.

Upoutávka: